Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 62 of 63 [ 628 posts ] Go to page Previous  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Next

Author Message
 Post subject: Re: Kroz hodnike vremena
 Post Posted: November 29th, 2016, 6:01 pm 

Sutra opet 6 komada :mrgreen:

Post Posted: August 3rd, 2017, 6:34 pm 

"U istoriji Vojvodine, postoje četiri rezultata koji su zlatnim slovima upisani u istoriju kluba"

http://www.novisadinfo.info/2017/08/u-i ... etiri.html

Quote:
- U istoriji Vojvodine, postoje četiri rezultata koji su zlatnim slovima upisani u istoriju kluba: dve titule šampiona Jugoslavije, jedan Kup Srbije i Srednjoevropski kup

Post Posted: August 5th, 2017, 7:48 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

I... jesu li pronašli pehar ili još uvek ne znaju gde je?

Post Posted: August 14th, 2017, 4:51 am 

Obaveštavam vas sve da će do kraja godine trenutni izgled sajta ostati u... nekim hodnicima vremena (kao što naslov teme kaže), a njegovo mesto će zauzeti novi :nazdravlje:

Post Posted: August 17th, 2017, 2:16 am 

Stoik wrote:
Obaveštavam vas sve da će do kraja godine trenutni izgled sajta ostati u... nekim hodnicima vremena (kao što naslov teme kaže), a njegovo mesto će zauzeti novi :nazdravlje:

:respect:

Post Posted: September 10th, 2017, 6:26 pm 

Stoik wrote:

Jesi li ti nama obećao podrobnije i detaljnije obrazloženje, odnosno prezentaciju novog sajta :!: :?: :cesh: Ili se to meni samo pričinilo Image
Kako god, ja umirem od radoznalodti Image

Post Posted: September 15th, 2017, 10:17 pm 

Neki mudri ljudi rekoše da "olovka pšiše srcem". Da li ovo naše ćutanje, ovde - na ovom forumu, pokauje nedostatak mudrosti u nas, ili pak to da simpatizeri i navijači Voše stvarno nemaju srca!?

Post Posted: September 15th, 2017, 11:06 pm 

Napraviću ovih dana neki "print screen" :nazdravlje:

Post Posted: September 20th, 2017, 12:55 am 

:nazdravlje: :respect:
Stoik wrote:
Napraviću ovih dana neki "print screen" :nazdravlje:

Post Posted: September 28th, 2017, 2:57 pm 

Evo jedna lepa sličica novog dizajna :nazdravlje:
Image

Razgovarao sam sa jednim od navijača pre recimo dva meseca i kaže on nema tu vajde, ništa se tu ne može učiniti/promeniti... Ma stvarno, baš ga priupitah što su se onda pozicionirali u Skupštini i neće da mrdnu odande. Šta je čovek mogao drugo da mi odgovori nego: "Misliš na navijače?" :smejanje:

Mislim da nema potrebe da pričamo o tome kako se navijači bore za svoj klub, a ni o tome zašto ovde više ljudi neće da pišu, sem jednog jedinog izuzetka. Nomad :respect: Sve je španska serija koja se vrti oko ugrađivanja u određene procente prilikom prodaje igrača, a klub se raspada. Pošto niko ne želi da se bori za ono što su sa ponosom isticali da vole, onda takva ljubav i ne zaslužuje ništa bolje od ovoga što sledi. A to je... Nisam uzmicao ni kada su mi pretili zbog pisanja na forumu i tekstova na sajtu (a svi znate ko je to bio), ni kada su mi perfidno rušili prvi sajt (uz ponovne pretnje), kada su me "junački" oterali sa stadiona, pisali lažno saopštenje na zvaničnom sajtu, lažno se solidarisali sa mnom, vređali me... i ko zna šta sve još, a i ko će se svega setiti. Iako sam se često osećao usamljen u borbi, sa svima sam se borio i izborio! Međutim... sada kada niko ne želi da se dalje bori za klub, neće ni od mene moći da očekuje da to radim umesto njega. Vi koji i dalje NE VERUJETE ste glavni razlog zašto sve ovo više ne vredi ni prebijene pare. Od sada ću se i sam drugačije ponašati. Nemam nameru da dajem ijedan jedini dinar za hosting i promociju kluba. I mogu slobodno da kažem da ono što sam učinio za 14 godina sa ostalim momcima koji su učestvovali u radu sajta teško da će iko ikada ponoviti, a tek šta je sve tu moglo da bude... ne želim ni da pomišljam. Klub ne interesuje, navijače ne interesuje, opet lepo. Srećno svima. Moj stav i dalje ostaje: SABOR!

Uživajte maltene do kraja godine. Toliko će još stari ovaj časovnik da drobi :pozdrav:
Pozdrav svima. Bilo je lepo družiti se i upoznati nove ljude. Zahvalio bih se posebno Salamanki, koji je jedini od svih svojim delom pokazao da se ne plaši divljaka :respect: A za "utehu" svima neka bude i to što on nije navijač Voše. Prosto da čovek ponovo stavi prst na čelo i da dobro razmisli dokle smo to dogurali... :pozdrav:

Page 62 of 63 [ 628 posts ] Go to page Previous  1 ... 59, 60, 61, 62, 63  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina