Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 331 of 335 [ 3347 posts ] Go to page Previous  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335  Next

Author Message
 Post subject: Re: Transferi
 Post Posted: August 14th, 2016, 10:50 am 

nomad wrote:
Edge wrote:
Meleg je i u mladjim kategorijama bio dominantan i smatran najvecim prospektom, mislim da se mogu porediti jer igraju na poziciji ofanzivnog veziste. Osnovni razlog za njegov neuspeo izlet u Holandiji je promena pozicije jer tamo je igrao iskljucivo krilo a najbolji je u sredini gde do izrazaja dolazi odlicna kontrola lopte i pregled igre.
Orlandicev menadzer je Radojica a mislim da bi se on uklopio, to sto nije dobio sansu u Zvezdi je posledica cinjenica da oni igraju sa jednim napadacem i forsiraju skupe strance. Ne mora automatski da znaci da je neko los igrac ako nije igrao u Zvezdi, tom logikom nam ni Trujic i Malbasic nisu potrebni jer se u Partizanu nisu dokazali.

Sto se tice Vukasovica, zaista ne vidim smisao njegovog dovodjenja, rec je o igracu koji je i u Veterniku bio sporedan, gde je najduze igrao. Posto pratim nize rangove, gledao sam ga cesto i nista posebno se nije isticao.

Izuzev geografski zaštićenog porJekla, opšte poznatog i priznatog u klupskoj politici pri dovođenju tzv. "pojačanja", sve ostalo govori protiv osobe koju zdušno predlažeš. Za ostalu, gore pomenutu trojku, se takođe slažem da su nam nepotrebni, kao uostalom i svi drugi grobarski i ciganski isprdci, da prostiš na izrazu i iskrenosti. :cheer:

Ok, ukoliko je poreklo problem ali vrlo je tesko selektirati tim na osnovu igraca koji su iskljucivo rodjeni u Vojvodini.

Post Posted: August 15th, 2016, 3:02 pm 

Nije u načelu uopšte problem u poreklu igrača, nego u tome da prilikom dovođenja tzv. pojačanja, u našoj Voši(po nekom nepisanom i još manje, kvalitativno utemeljenom pravilu) ogromnu protekciju imaj nazovi fudbaleri iz "Ekološke države". Tome moramo pridodati podatke: da teritorija CG iznosi svega 12.812 km², dok teritorija APV iznosi 21.500 km². Po statističkim podacima iz 2011. godine CG broji svega 625.266 stanovnika, naspram naših 1.931.809 stanovnika u pokrajini. Dakle, baš i nismo našli neko tržište za uvoz igrača, uz svo poštovanje i uvažavanje ekološke nam braće.
Evo, primera radi, Džon Meri takođe nije rođen u APV, ali ga naši "stručnjaci" nisu udostojili ni jedne poštene prilike za dokazivanjem kvaliteta. Zašto!? Dali zato što nije iz CG, ili se pak u raspodelu; % i $ ne mogu uklopiti neki mutni likovi- nazovi "menadžeri", koji stoje iza tzv. pojačanja(čitaj ŠKARTOVA) dovođenih iz dva režimska nedonoščeta... a naša deca, ponikla u Voši su prisiljeni da pikaju loptu po nekim seoskim livadama i njivama, zbog nakradne kadrovske politke, korumpirane klupske vrhuške.
Najžalosnije u svemu tome je, da sa druge strane - profesionalni nam "navijači", koji su uhleblje našli u upravi kluba (sede tamo i vole klub do zadnje "banke"), silom teraju našeg bivšeg KAPITENA Mirka Ivanića, da protivu svoje volje, pređe u jedno od dva gore pomenuta rugla srpskog fudbala, za neku virtualnu svotu para.
U neko moje vreme, pod pojmom "DOPUNSKA SELEKCIJA" se podrazumevalo dovođenje 2 do 3 igrača, koja kvalitetom i znanjem odskaču prave razliku, i predstavljaju stvarna pojačanja... pogledaj našu kadrovsku politiku unazad 10 godina, pa mi reci koliko je "balvana" poput tog Orlandića prodefilovalo kroz Vošu, i pod firmom "POJAČANJE" ojadilo klupsku blagajnu, za pozamašnu svotu novaca.
Voleo bih da mi argumentovano navedeš, po čemu se ova današnja, neosnovana politika dovođenja blizanačkih propaliteta,(mahom 30+) razlikuje od predhodnih, koje se pripisuju tamo nekim pređašnjim, nepodobnim rukovodećim strukturama!?
Nije niko protivu umerenog, pametnog i namenskog selektiranja i dovođenja igrača sa strane(pa makar oni dolazili i iz CG), s'tim da STVARNO moraju praviti razliku i biti pojačanja. Naravno, to dovođenje mora imati i materijalno pokriće i zaleđinu, a ne da dnam igrači dolaze na lepe reči i isprazna obećanja, kao u nekim "stubovima srpstva" koji u realnosti nemaju para ni za kafu i šampon.
Reci mi, ali iskreno, zar tebi kao prosečnom navijaču nije ni malo sumnjivo ovo dovođenje i gomilanje fudbalera(30+) sumnivih kvaliteta, pod izgovorom dopunske selekcije???
I da se vratimo Orlandiću(da nam ne dao Bog - ne zameri što ga zapostavismo), ako me sećanje ne vara, nuđeno mu je svojevremeno da dođe kod nas, ali je iz velike ljubavi odabrao drugu sredinu. Koliko je meni poznato, đetić je fasovo težu povredu na pripremama, zbog koje duže vreme neće videti fudbalski teren. I, nagradno pitanje za kraj: Po kojem to osnovu bi mi sad trebali da ga uzmemo povređenog, držimo na platnom spisku, i naknadno po oporavku mu oživljavamo karijeru, da bi se koliko šjutra, zarad već pominjane velike ljubavi vratio u čergu?!?

Post Posted: August 15th, 2016, 8:30 pm 

Prvi pik za Vojvodinu bi trebalo da bude Sasa Jovanovic iz Lucana, mlad, najbolji igrac tog tima i predstavljao bi pojacanje a moglo bi se kasnije i zaraditi na njemu. Sto se tice Orlandica njega sam naveo jer se spominje vec duze da postoje kontakti sa njim, ne znam da je povreda toliko teska i u tom slucaju ga ne treba dovoditi, pricalo se da je rec o laksoj povredi. Iskljucivo gledam fudbalske kvalitete igraca.
Selekcija igraca jeste problem i verovatno tu ima upliva raznih menadzera itd koji provuku cesto nekoga ko nije kvalitet za Vojvodinu.
Za sada ovaj tim, po meni vrlo skroman pruza dobre rezultate, preko ocekivanja pa u tom kontekstu kazem da bi bilo lepo da sa dva tri pojacanja pre svega u napadu gde je tim najtanji se ucini ova ekipa jos konkurentnijom za predstojece izazove, posebno ako prodjemo AZ.

Post Posted: August 16th, 2016, 8:18 pm 

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/3 ... e-i-gavric
Quote:
Кнежевић потписао за Војводину, стиже и Гаврић

16 август, 2016 6

Досадашњи фудбалер Чукаричког Филип Кнежевић појачао је Војводину, потврђено је на сајту новосадског клуба

Evo, čovek nesme ni u najcrnjim snovima ili slutnjama da bilo šta da pomisli... pošto se furtom ostvari. :glava_zid: :krsti_se: :oops:
Od ovakvog epiloga prelaznog roka sam zazirao. Pogotovo od drugopomenue "bombe" prelaznog roka. Sad nam stvarno samo još Orlandić fali, žalosna nam majka. Ako već do sada nismo bili, sad smo prava filijala BG - blizanaca. :wc:

ps...hajde, baš da vidim dokle moje crne slutnje(prognoze) dosežu? Gotovo da sam ubeđen, da naš vajni šef, najveću bombu(da ne kažem šuraka) prelaznog roka, čuva za kraj. :mrgreen:

Post Posted: August 16th, 2016, 11:04 pm 

Ova dva pojacanja mi se ne svidjaju, Knezevic je imao neuspeo izlet u Partizanu i Cukarickom . Brz je igrac ali nema neku tehniku niti je takticki potkovan. Igra mu je jednostavna, uglavnom pokusava da po krilu pretrci protivnika .
Ipak moze biti koristan, Lalatovic ga zna iz Borca, zna koliko moze, nece praviti razliku.
Gavric je promasaj po meni, jer nije igrac za Vojvodinu. Na sredini je tu Meleg i Palocevic pa ne vidim sta bi on igrao.
Uglavnom nije doveden napadac a to je deficitarna pozicija, vise je pojacana konkurencija.

Post Posted: August 27th, 2016, 7:21 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

http://www.fkvojvodina.rs/2016/08/neman ... -vesterlo/

http://www.fkvojvodina.rs/2016/08/milet ... ti-za-sve/

Quote:
Ipak, njegov gest prilikom odlaska iz Vojvodine zaslužuje posebnu pažnju i pohvalu.

Iz tog razloga, obaveštavamo sportsku javnost i naše navijače da je Nemanja Miletić prilikom odlaska iz kluba oprostio sva dugovanja koja FK Vojvodina ima prema njemu i to u korist razvoja omladinske škole “Ilija Pantelić”. Iako nije ponikao u Vojvodini, koja mu samim tim ništa nije ni pružila sve dok nije postao njen član, Nemanja Miletić je i na ovaj način pokazao koliko je zavoleo “staru damu” tokom prethodnih meseci i još jednom pomogao klubu koji će sigurno uvek moći smatrati svojim.

Mileta, pokazao si da si veliki igrač i veliki čovek. Neka ti je sa srećom i znaj da smo svim srcem uz tebe.

Upravni odbor FK Vojvodina

Ovo je sve sen za pohvalu mi pored jakog spnzora dugujemo čuveku i još se hvalimo time, super. Zna od dobro da te pare neće dobiti skoro pa je fol i dao. Ovi dole potpisani bi mogli da ispadnu ljudine pa da kažu neka dobićeš ti svoje ali to ti je danas Vojvodina.

Post Posted: August 27th, 2016, 8:50 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Da, da... kao dali bu mu da ode da nije oprostio dugovanja i kao to nije praksa :whistling:
Od svih onih hvala predsednika da se plate isplaćuju unapred došli smo do toga da fudbaleri kojima se duguje i koji opraštaju ta dugovanja izlaze na naslovnicama kao veliki zaljubljenici u klub (kao ni jedan navijač), a ovi drugi što traže svoj zarađeni dinar su valjda neprijatelji kluba. Prvo, tužno je i jadno na šta smo spali, a drugo, još se time hvalimo. Divota neviđena...

Post Posted: August 28th, 2016, 8:13 am 

Nista cudno i neuobicajeno za nas fudbal. To svi rade. Nasli su zajednicki interes jer mu je ugovor isticao 2018 a stigla je ponuda i zasto ne? Nemojte samo kritikovati klubove jer su danas igraci zasticeni kao beli medvedi i mogu svoje plate naplatiti uvek. Imate pregrst primera kako kod nas tako i u ostalim srpskim klubovima. Koliko god da je stiglo para u klupsku kasu je dobro jer Miletic nije bas neki kalibar pa da nemozemo bez njega.

Post Posted: August 28th, 2016, 11:16 am 

E vidiš spram ovog poslednjeg što si napisao mi se i dalje kao čudimo što je onda doveden u klub :roll: To mesto je mogao da zauzme neki momak iz nadaleko i naširoko čuvene naše škole fudbala. A koliko čujem tamo je baš interesantna situacija. I što se tiče opreme za momke koji dolaze na probu i što se tiče odnosa prema igračima koje bi angažovali (arogantni i nadobudni nastupi koji teraju talente od kluba) i što se tiče nedostatka selekcija za određene uzraste, pa momci pre idu u Zemunelo. Samo šuplje priče se serviraju, a ljudski faktor bio ovde umnogome nadomestio finansijske probleme. Međutim, izgleda je i to mnogo da se očekuje...

Post Posted: August 29th, 2016, 11:47 am 

Miletić je otišao za 150.000 i do kraja prelaznog roka neće više biti odlazaka.
Vrlo verovatno da dolazi Ožegović a onaj Gavrić trenira sa ekipom ali ovi traže 300.000. :smejanje: :smejanje:

Page 331 of 335 [ 3347 posts ] Go to page Previous  1 ... 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina