Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 398 of 402 [ 4016 posts ] Go to page Previous  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402  Next

Author Message
 Post subject: Re: Razni novinski tekstovi, intervjui, televizija...
 Post Posted: April 24th, 2017, 3:08 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

I šta sad ovo opet taj ptt zakazao. Dva put on nešto izjavi ne dugo zatim sledi demant. :masna:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1253556

Quote:
Nama takav zahtev nije došao. Raspored takmičenja je već potvrđen i klubovi znaju kada igraju. Iz Vojvodine nam se nisu obratili takvim zahtevom i mislim da on neće ni stići”, rekao je Bulatović za B92.

Post Posted: April 25th, 2017, 9:27 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Zaribao faks :lol:
U prevodu, podići će poslatu poštu kad bude kasno da se reaguje. Odakle mi ta ideja? :cesh:

Post Posted: April 25th, 2017, 11:24 am 

Ipak nije do ptt već predsednik nadzornog odobora malko požurio pošto je zahtev tek kasnije bio upućen, a novinari ko novinari odmah pitali onog Bulatovića šta misli o tome i on kaže da taj zahtev nije stigao naravno jer je tek tokom dana izašlo saopšenje koje je potpisao predsednik.

I taj zahtev stigo do Bulatovića i pošto je zahtev nema veze s mozgom naravno isti je i odbijen

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... tiv-Zvezde

Normalni uslovi za ovu utakmicu realno ne postoje. Razlika između ona dva tima je čeka se kiks protivnika. Dva kiksa u 5 kola je realno ko pomračenje sunca pa se sad svi vataju za slamke. Za šta se mi konrektno vatamo to je pitanje. Mi u celoj toj priči imamo jedinu soluciji a to je da odigramo muški protiv Zvezde pa šta bude, izgubiš izgubiš prozivaće te da si pustio ali neće biti valjani dokazi za to. Uzimanjem bodova Zvezdi dobijaš simpatije onih drugih ali oni to rade iz koristoljublja tako da te simpatije možeš okačiti mački o rep.

Post Posted: April 25th, 2017, 11:29 pm 

Nedeljnik wrote:
Cane Partibrejkers: Kad odem na utakmicu dođe mi da se spalim
"Šta da gledam? Ono kako se navijači tuku? Da gledam kako se navijači istog kluba peglaju celu utakmicu? Pa to je van mozga! Vikati - ubij ovoga, zakolji onoga, pa to nema veze sa zdravim razumom. To je nekvalitetan fudbal, to su igrači sa tri leve noge", dodao je
Datum: 25/04/2017

"Ne idem na utakmice sto godina, a i kad odem na neku, dođe mi da se spalim! Jer ne mogu da verujem da ljudi ne znaju osnovne stvari", rekao je u razgovoru za Alo frontmen "Partibrejkersa" i "Škrtica" Zoran Kostić Cane.

"Šta da gledam? Ono kako se navijači tuku? Da gledam kako se navijači istog kluba peglaju celu utakmicu? Pa to je van mozga! Vikati - ubij ovoga, zakolji onoga, pa to nema veze sa zdravim razumom. To je nekvalitetan fudbal, to su igrači sa tri leve noge", dodao je.

Voli, kako je rekao, dobar fudbal kao i svi ljudi, misli da je Leo Mesi "fudbalski mesija" i "umetnik", i ne može da veruje šta se kod nas prodaje pod etiketom fudbal.

"Ne mogu da verujem ko se sve namnožio u tom fudbalu. To je isto kao i sa muzikom, gde se totalni seljaci nude da budu nosioci nečega, a nisu za to", razočaran je Cane. "Fudbal je krajnji rezultat naše negativne selekcije svih odnosa koji vladaju u ovom maloumnom društvu, svog nenormanluka i veštačkog gledanja na svet."

Fudbal je izgubio namenu sporta, dodao je muzičar, i postao trgovačka jedinica koja je uvek na ivici bankrota.

"I u najjačim ligama vidiš nekog tipa, grubijana, kome tu nije mesto. Znaš ono kad utrči protivniku s dve noge, s leđa", rekao je i dodao da ceni dobre fudbalere. "Neverovatno koliko napora oni ulažu, koliko utakmica u sezoni moraju da odigraju sa sto odsto snage, plus da istrpe sve te prljave startove. Klinci misle - hajde da budemo fudbaleri, pa ćemo dobro da prođemo u životu. Ne može svako da bude fudbaler. Kao što ne može svako da bude ni muzičar", zaključio je Cane.

Post Posted: May 1st, 2017, 10:56 pm 

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/srp ... 01-05-2017

Znači igrač je opsovao sudiji zanimljivo pošto reakcija na terenu svih prisutnih bila onako "šta se desilo". U obe situacije sudija je bilo odlično postavljen daleko ali daleko od epicentra akcije. Inače gari tj taj Obradović dobio da sudi istom timu kojem je verovao to neko ili ne poklonio gol u derbiju. Pa to može samo u Srbiji. Da li je to normalno.

Ovo čak ne treba ni da čudi prosto ti dođe da se smeješ :smejanje:. Naravno u celoj priči najviše se buni oni drugi takođe skloni istim radnjama. Jer to njih najviše pogađa nas bodovi ko bodovi zaista ne treba da dotiče. Osim ako učestvujemo u tim istim radnjama jer onda bio glavni osumnjičeni ili saučesnik ne menja puno situaciju. Ako je tako i ako smo mi učesnici istih onda zaista nema ni potrebe da se bunimo jer to je onda licemerno.

Ali opet nama igranje protiv ova dva čuda treba da bude zadnja rupa na svirali. Nas zaista treba da zanima isključivo funkcionisanje kluba na zdravoj osnovi. Samim tim i rezultati će biti drugačiji i možda čak i vredni komentarisanja. Sad ideš odledaš od komentarišeš ako imaš šta i furaš dalje. Nema napredka u ovoj situaciji već identičan scenario koji se ponavlja i ponavlja dok valjda ljudima ne dosadi.

Mislio sam da kažem Čukarički kao pandan za zdrav klub ali to funkcionisanje kluba je jedino dobro što se tiče redovnih primanja ostalo sve mu dođe na isto. Nemoguće da jedan tim koji je na zdravim osnovama primi od istog tima oko 15 golova i to u 3 meča u nizu. Prosto tu neke stvari ne idu njima u prilog. Tako da ni taj sistem nije baš za neki uzor.

I još nešto da dodam Lalatović je dobio titulu za najperespektivnijeg trenera ili šta već. Njegov tim protiv Zvezde prima 4 gola po meču kakva mu je tek konkurencija. Kanda gari dobije nagradu je ostali još gori. Samim tim i same nagrade u ovoj ligi su smehotresne.

Ima još par kola do kraja pa malo na pauzu pa onda masovni Alchajmer pa ajmo jovo nanovo.

Post Posted: May 3rd, 2017, 3:54 pm 

Otvorim ti ja sportsku rubiku kad ono :oops:

Jer mu ovo dođe kao sportska vest ili ono :roll:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1256444

Sad mi je lakše ima neko koji je oštećeniji od Vojvodine :smejanje: . Doduše nije se baš izjasnio da li je bio ili ne.

Post Posted: May 11th, 2017, 11:21 pm 

http://www.mozzartsport.com/vesti/vojvo ... res/167148

Quote:
"Mi smo bili ubeđeni da možemo da prođemo, ali... Ne znam ni šta da kažem. Uprava je maksimalno ispoštovala igrače, a ostalo je jedino da ja igram fudbal umesto njih. Videćemo danas kako ćemo dalje i izgleda da moramo mnogo stvari 'pretumbati”, rekao je za MONDO Vuković.

Za ovu konstataciju imam samo ovo da kažem :smejanje: .

Prvo nisi dozvolio Melegu da trenira sa ekipom nego indivudalno, drugo nedostatak pravog špica, treće 4 trenera za godinu dana. Doduđe za ovo zadnje ajde nije toliko odgovoran samo je 3 promenuo. I ovaj bio ubeđen da prolazimo.

Sad je i navijačima lakše uprava nije kriva već igrači i trener. :mrgreen:

Post Posted: May 12th, 2017, 12:20 am 

Vuković wrote:
Uprava je maksimalno ispoštovala igrače, a ostalo je jedino da ja igram fudbal umesto njih.

Da i Vi niste kojim slučajem iz Nikšića? :lol:

Post Posted: May 13th, 2017, 11:51 am 

Штета што је кућица срушена па не може да прати утакмице са прозорчета... :mrgreen:

Post Posted: May 14th, 2017, 12:40 am 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... io/e9s25dl

https://twitter.com/MikiP78?ref_src=tws ... %2Fe9s25dl

Mi imamo predsednika, nemoguće :mrgreen:

Jedino mi nije jasno koji ga je moj zvao u 10 uveče. Mislim meč je gotov. Da li je očajano odrađen neznam ali meč je gotov. Vojvodina profitirala možda se išlo na to da se nekako ne izbori ta Evropa pa nemoraju da se cimaju za licencu.

Page 398 of 402 [ 4016 posts ] Go to page Previous  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina