Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 35 of 39 [ 390 posts ] Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

Koga za novog trenera?
Zagorcic 11%  11%  [ 5 ]
Curcic 0%  0%  [ 0 ]
Milinkovic 20%  20%  [ 9 ]
Gvardiola 52%  52%  [ 24 ]
neko peti 17%  17%  [ 8 ]
Total votes : 46

Author Message
 Post subject: Re: Trener
 Post Posted: September 30th, 2016, 11:10 pm 

Неверне Томе? Безобразници? Иживљавање над Лалатовићем? Моћници? Силе мрака и безумља? :pop: :navijanje:

Post Posted: September 30th, 2016, 11:50 pm 

nomad wrote:
slanobarac wrote:
Cist bezobrazluk i izivljavanje nad Lalatovicem.
Jedini pravi odgovor mocnicima i nevernim Tomama je pobeda u nedelju. Idemo momci.

Eto, najzad i nas dva derana u najboljim godinama, da se složimo oko nečega. :nazdravlje:

A vidis li ti ovu zabludelu mladost? :mrgreen:

Post Posted: December 15th, 2016, 9:31 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

Lalatović odlazi drugi deo premijera je u petak u Arena Cineplex-u :mrgreen:

http://www.mozzartsport.com/vesti/vrela ... azi/154084

Post Posted: December 16th, 2016, 6:07 pm 

E ovoga puta je stvarno :masna:

http://www.dnevnik.rs/sport/lalatovic-podneo-ostavku

Quote:
Отишла је једна, отишла је и друга управа и више немам снаге да се са тим борим, иако сам у Новом Саду провео најлепше дане у својој тренерској каријери... – рекао је Лалатовић.

Nije čudan ovaj epilog gari skontao da para neće biti pa zapalio na vreme. Inače 13 meseci kao trener u Voši. Neviđeni poduhvat treba mu sliku okačiti čovek trenutno drži rekord da vidimo hoćeli ga ko nadmašiti.

Ovo se prosto dalo očekivati posle skupštine. Sad očekujte verovatno masovni odlazak igrača i totalno rasulo u klubu do leta. I onda opet ispočetka. Dobor je da smo se bodovno napojili na zimu jer će na proleće da se rasipa samo tako.

Evo malo i dopunjen tekst

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... vise-borim

Quote:
Veoma mi je žao što odlazim- kaže Lalatović.- Dođe, na žalost, i taj dan kada čovek jednostavno mora preseča i da se rastane. Mnogo toga se izdešavalo, odlazak jedne Uprave pre četiri meseca, sada i druge, igrači bez plate, veoma nezadovoljni otišli na pauzu, klub opet u blokadi... Umorio sam se i nemam snage da se borim. Nije lako raditi u Vojvodini, velikom klubu gde sam proveo najlepšu trenersku godinu uz sjajne igrače i navijače.

Lalatović ističe da odlazi uzdignute glave i u prvi plan ističe zasluge fudbalera koju su snaga kluba.

- Na njima je da nastave sa radom i tu nema brige. Što se mene tiče, videćemo. Potreban mi je odmor i vreme sa porodicom. Da je Uprava, s kojom sam imao sjajnu saradnju, ostala da rukovodi klubom, do rastanka ne bi došlo i sigurno bih ostao. Na poslovnom planu nemam trenutno ništa a ponude ako uslede, imaću pravo da biram- zaključio je Lalatović uz napomenu da bi želeo ponovo, jednog dana, da bude trener Vojvodine.

Post Posted: December 17th, 2016, 7:20 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Sam pokazatelj koliko je bila neizvesna situacija oko novog Lalatovićevog kluba je i današnja vest da je prešao u Čukarički :lol:

Post Posted: December 19th, 2016, 7:53 am 

Neznam, možda sam ja jedina osoba sa ovog foruma, koja je pokazala otvoreni animozitet prema bivšem nam tzv. učitelju & šefu struke. Rekoh da bih radije prihvatio gosn "Limenog", nego li tog klovna iz čerge...al' da mi je drago što nas je napustio na ovako kurvanjski način, baš i nije. No, šta se drugo moglo očekivati od jednog prostaka, licemera, pozera i prodavca magle? Mada, čisto sumnjam da bi se s' mojim mišljenjem saglasili i oni, što ga na našu veliku sramotu nazvaše "Slaninarem", te su mu i zdušno pJevali:"Llale majstore, vodi nas do titule".
Ne volim da licitiram imenima naslednika, ali bih apelovo na buduće nam klupske "vlastodršce"(pošto su ovi doskorašnji, listom u ostavci) da to bude neko BAŠ NAŠ.
Svojevremeno sam voleo način rada Ivice Brzića, al njega nažalost više nema među nama. Zato bi možda, nekom mom senzibilitetu i poimanju fudbala, ponajviše odgovarao način igre koji je svojevremeno kao trener Voše, protežirao i gajio Bobe Pavković. Ali, s'obzirom na njegovu funkciju u FSS-u, teško da je takav epilog moguć!?
Rastavac i Kosan su ono, baš perspektivni. Međutim kad malo bolje razmislim, ni Kiza nije bio loš - dapače...
Unapred bih se ogradio od dovođenja gospodina Rajevca, koga smatram vrsnim fudbalskim stručnjakom, ali ga ne bih rado video u Voši. Mislim da je prenaglašeno pohlepan, i da uvek "traži leba preko pogače". Čovek bi nas furtom ostavio na cedilu(poput TraLalatovića), na prvu iole bolju finansijsku ponudu, odnosno mig iz drage mu čerge.
Trenerska vrteška u našoj Voši opet radi, za razliku od faks mašine, je l'.

Image

Post Posted: December 20th, 2016, 10:50 pm 

Post Posted: December 20th, 2016, 11:49 pm 

ans wrote:
:thumbup: :mrgreen:

Post Posted: December 21st, 2016, 11:12 am 

http://www.napredvosa.com/forum/viewtopic.php?p=67124#p67124
Stoik wrote:
Ima li neko od ovih samoproklamovanih što odlučuju o sudbini kluba, a da nisu članovi partije? Meni deluje da ovo sve manje postaje fudbalski, a sve više politički klub. Al' ko će ga znati, kad moram da gledam sa distance. Dobro je da o i to tako ne vide, inače bi bili u problemu 

Postaju sve slobodniji i otvoreniji :nazdravlje:

Post Posted: December 23rd, 2016, 1:04 am 

Novi trener kako tvrdi žurnal Dragan Ivanović.

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -vojvodinu

U suštini ne verujem da je preterano bitno koje novi mada ne verujem da će čovek imati slične rezultate kao i Lalatović. Tako da bi rekao da se ne ljubimo pošto verujem da se neće baš dugo zadržati.

Page 35 of 39 [ 390 posts ] Go to page Previous  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina