Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 13 of 13 [ 126 posts ] Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Author Message
 Post subject: Re: Omladinski tim FK Vojvodina
 Post Posted: January 4th, 2014, 12:06 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Stoik wrote:
Spremite se deco... možda uskoro i ostane koji od kadeta, koji bi zakrpio prazna mesta u prvom timu :oops:

Deco, nadam se da ste se spremili. Evo Babić je krenuo s sprovođenjem politike :nazdravlje:

Post Posted: April 3rd, 2014, 1:26 pm 

Počelo je i s kadetima. Sergejev brat Vanja (Milinković Savić) potpisao trogodišnji ugovor sa Klubom.

Koliko je meni poznato saradnja sa Az Alkmarom nije ništa novo. Pre četiri godine je gost njihovog kampa tokom čitave nedelje bio Đorđe Šušnjar i Klub bi trebalo da ima uvid u to šta se tamo dešava. Čak su i Šušnjaru obećali da će ga pratiti i da će vrlo brzo doći u Novi Sad.

S obzirom na sve one prežvakane tekstove o saradnji sa PSV-om, pa još i sve sa slikama iz Benfike, kako da iko veruje da je i ova priča sa Az Alkmarom makar u domenu dogovora, a kamoli još potpisanog ugovora o saradnji? Možda sad i jeste, ali ste izgubili poverenje sa ogromnim prodavanjem magle...
Večernje novosti wrote:
- Dugo smo razgovarali, razmenili iskustva i po svemu sudeći, uskoro ćemo uzvratiti posetu i otputovati u Alkmar da vidimo kako se radi u jednoj od tri najbolje škole u Holandiji. Saznali smo mnogo interesantnih detalja vezanih za rad i organizaciju, o načinu rada, stručnom i igračkom kadru... Holanđani su nam prosledili materijal sa programima rada koji je veoma zanimljiv i postoji mogućnost da ostvarimo još čvršće kontakte i saradnju. Takođe, očekujemo Holanđane na našem turniru omladinaca "Memorijal Stevan Nešticki" - potvrdio je Branislav Novaković, direktor omladinske škole "Ilija Pantelić".

Post Posted: April 3rd, 2014, 1:47 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

Bogami saradnja sa PSV, pa Ajaksom sad i sa AZ Alkmarom samo fale Fejnord i Twente i da nas bog vidi :mrgreen:

Post Posted: August 2nd, 2016, 9:26 pm 

Kada će najbolja škola fudbalera na ovim prostorima napokon dobiti odgovarajuće ime - Zvezdan Terzić?

Post Posted: October 27th, 2017, 6:35 pm 

Image

Veselinović potpisao za Vošu do juna 2021. godine - 100 posto igrač Vojvodine

Izvor:http://www.novisadinfo.info/2017/10/veselinovic-potpisao-za-vosu-do-juna.html

Quote:
Posebno ponosan zbog potpisivanja ugovora sa Rankom Veselinovićem bio je direktor omladinske škole “Ilija Pantelić” Dušan Grujić.

- Ovo je veliki dan za FK Vojvodina i našu omladinsku školu, kao i sve ljude koji su učestvovali u razvoju jednog dečaka u profesionalnog fudbalera. Ranko Veselinović je posebna priča, a pritom je odličan učenik u gimnaziji “Jovan Jovanović Zmaj” i standardni reprezentativac naših mlađih selekcija već godinama unazad. Ako treba da se pravi model jednog dečaka i njegovog razvojnog puta, onda je to model Ranka Veselinovića – izjavio je Grujić.

Naravno, srećan zbog potpisivanja svog prvog profesionalnog ugovora u karijeri bio je i sam Ranko Veselinović.

- Ovo je velika čast i zahvaljujem se upravi kluba i stručnom štabu na ukazanom poverenju. Predstoji mi novo dokazivanje i veliki rad, jer sa ovim ugovorom još ništa nije postignuto. Moja karijera tek počinje, ali trenutno mi je u mislima samo sledeća utakmica protiv Rada, na kojoj ću dati svoj maksimum da nastavim sa dobrim partijama i tako opravdam očekivanja uprave i stručnog štaba. Takođe, želeo bih da se zahvalim svojoj porodici na neizmernoj podršci, jer su bili uz mene u svim teškim trenucima – rekao je Veselinović.

Post Posted: October 31st, 2017, 12:45 am 

Starno ne znam koliko čovek treba da bude glup pa da poveruje onima što fotelje ne menjaju dok se klub raspada, a uz to imaju neverovatnu potrebu da pokažu kako su sposobni da unesu promene na bolje. Da su ti isti kadri da išta promene, počeli bi od sebe. Ako su uopšte nakon svog ovog isforsiranog jednoumlja u mogućnosti da se pronađu kao jedinke, kao ličnosti. Ovako... što je najbolje, svima je jasno koliko uspevaju u svojim namerama i to samo govori ko su oni koji daju legitimitet ovome što se još uvek zove "fudbalski" klub, a mogao bi po mnogo čemu odavno da menja svoj naziv. Fuj. I nije mi žao što ni ovog mesta uskoro biti neće kad vidim kako se o klubu odnose oni koji ga kao tobož najviše vole. Vole? Kako je to danas jeftina reč...

Page 13 of 13 [ 126 posts ] Go to page Previous  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina