Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 1 of 29 [ 290 posts ] Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Next

Author Message
 Post subject: Dragi predsedniče...
 Post Posted: March 25th, 2009, 7:47 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

...kao nesuđeni predsednik FK Vojvodina :mrgreen: definitivno sam odlučio da otvorim novi topik. Ovde ću u buduće postavljati inostrane pozive koje mi šalju preko mejla sajta (a za koji stranci misle da je oficijelni FKV), misleći da sam predsednik FK Vojvodina. Ne gledajte mene, nisam im ja kriv što oni tako misle :mrgreen: U svakom slučaju biTI ćemo transparentni.

Neki igrači, poput onog iz Malavija, su već predstavljeni, a bilo je tu i objavljenih poziva za pripreme u Portugalu,... a sad je na red došao poziv iz Češke. Lepa zemlja... Dakle, klub je dobio poziv da svoje mališane prijavi na internacionalni turnir, gde će učešće uzeti ekipe iz: Poljske, Italije, Slovenije, Ukrajine, Rusije, Mađarske, Švajcarske, Nemačke, Holandije..., a tu će biti i oni bogataši iz Katara :thumbup: Deca rođena 1996. godine će igrati 2 x 18, a generacija 1998. - 2 x 15 minuta. Timovi će biti raspoređeni u 4 grupe, a trener će moći da isproba najviše 20 igrača.

Nisam navikao da dajem tuđu potvrdnu reč, ali i nije tako loše biti posrednik, pogotovo kad se radi o nekim primamljivim ponudama, zar ne? ;) Neki su se već izveštili u ovom zanatu, a sad je slučajno mene zapanula ova nezaFalna dužnos' 8-)

P.S. Živeo oficijelni sajt

Post subject: Re: Dragi predsedniče...
 Post Posted: March 25th, 2009, 10:47 pm 

а шта ти стварно добијаш неке званичне понуде из иностраниз земаља?? :D
како то

Post Posted: March 25th, 2009, 11:02 pm 

Salju na mejl sajta ko nezdravi...
napredvosa@napredvosa.com
Ja hteo da nazovem telefonom jedan brazilski klub, da se nesto raspitam u vezi jednog, ali ne pricaju naski :roll:

Post Posted: March 25th, 2009, 11:07 pm 

Gledaju stranci šta se postavlja na sajt, pa misle da je ovo oficijelni sajt FK Vojvodina i šalju raznorazne ponude :D Od igrača koji se nude (uglavnom Brazilci :mrgreen: ) i menadžerskih agencija koje bi da sarađuju, preko ponuda hotelskih aranžmana i travnatih terena za pripreme, do poziva na neke internacionalne turnire. Ima tu još raznoraznih stvari. Jave ti se neki ljudi iz Brazila, pa traže suvenire, a skoro se javio i neki Švaba, koji je tražio autogram od Vlatka Grozdanoskog :D

Post Posted: March 25th, 2009, 11:20 pm 

Ja kad sam svojevremeno postavio onaj klip o Kacarevim partijama na Youtube dobio ponudu nekog menadzera sa ex yu prostora za francusku ligu,da utopim Gojka tamo :mrgreen:

Post Posted: March 26th, 2009, 10:41 am 

voja wrote:
Ja kad sam svojevremeno postavio onaj klip o Kacarevim partijama na Youtube dobio ponudu nekog menadzera sa ex yu prostora za francusku ligu,da utopim Gojka tamo :mrgreen:

:respect: :respect: :respect:

Post Posted: March 26th, 2009, 2:16 pm 

хахахаха сјајно

Post Posted: March 26th, 2009, 3:00 pm 
pratiću te sve dok ne crknem!!!

Stoik wrote:
Gledaju stranci šta se postavlja na sajt, pa misle da je ovo oficijelni sajt FK Vojvodina i šalju raznorazne ponude :D Od igrača koji se nude (uglavnom Brazilci :mrgreen: ) i menadžerskih agencija koje bi da sarađuju, preko ponuda hotelskih aranžmana i travnatih terena za pripreme, do poziva na neke internacionalne turnire. Ima tu još raznoraznih stvari. Jave ti se neki ljudi iz Brazila, pa traže suvenire, a skoro se javio i neki Švaba, koji je tražio autogram od Vlatka Grozdanoskog :D

Pa nabavi mu autogram pa mu iskaj za to neki ljuti canon,nikon ili olympus ili kakvog starog golfa za gostovanja :idea:

Post Posted: March 28th, 2009, 1:03 pm 

... fudbalska afrička akademija moli da naš klub primi neke talente na probu. Oni će se sami pobrinuti za avionske karte i vize.

Napred Kizito akunamataaaaaaaa :barjak:

Post Posted: March 31st, 2009, 9:48 am 

Podržavam inicijativu i zalažem se da se Fudbalskoj afričkoj akademiji da pozitivan odgovor, pod uslovom da i oni pokažu dobru volju i prime Đurovskog na probu!!!!!!!!!!!1

:roll: :roll: :roll:

Page 1 of 29 [ 290 posts ] Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina