Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 28 of 29 [ 290 posts ] Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Author Message
 Post subject: Re: Dragi predsedniče...
 Post Posted: January 30th, 2017, 4:15 pm 

Moje lično doživljavanje, aktuelnih dogadjaja i odnosa, stvari i zbivanja u klubu...

Image

Post Posted: February 8th, 2017, 4:55 pm 

Ako ovaj sedokosi(desno na gornjoj fotki) ne vrati barem 1/3 "pozajmice" u klupsku kasu, kako bi se izmirila već u par navrata vraćena dugovanja(ova dugovanja ko bumerang, stalno nam se vraćaju, na ponovnu naplatu), ništa od od Evrope, tvrdi Sportski žurnal. Ko kanda, da ova ili neka od onih prethodnih "NAJ" uprava, u širokom luku zaobilazi istinu.

http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/4 ... -od-evrope.

Post Posted: February 9th, 2017, 9:39 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

To opet "neko" ima "nešto" protiv nas!? Dajte novi spisak prijatelja i neprijatelja kluba! :navijanje:

Post Posted: March 20th, 2017, 1:10 pm 

Резрвишите карте у једном смеру... :prstici:

Image

Post Posted: April 1st, 2017, 6:26 am 

250000 € do 25. aprila, ili nema Evrolicence...Vukoviću, vraćaj ukradeno! :paprika: :oklagija:

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... 0-000-evra

Post Posted: April 1st, 2017, 7:10 am 

Sve je to lepo rečeno ni manje ni više nego na sastanku veterana. S obzirom na to, mogu misliti šta bi tek rekli da je u pitanju konferencija za medije, odnosno kakva li je tek istina u vezi s finansijskim poslovanjem.

Nadam se da će u buduće prenositi i ko je šta rekao tokom neformalnih priča tokom šetnja duž keja :nazdravlje:

Post Posted: April 4th, 2017, 5:07 am 

Dušane Mijiću, sada već davne 1989. godine sam, po tada ustaljenom običaju, sedeo na zapadnoj tribini "Karađorđa". Bio sam svedokom one tvoje, moglo bi se slobodno reći - "šahovske minijature", kad si ciganima spakovao dva komada, zaradio crveni karton, i uz ovacije publike napustio teren. Mat u tri poteza. Tada sam bio sklon da te poistovetim sa Bogovima s Olimpa, toliko si bio veličanstven.
Na moju žalost i zaprepašćenje, danas sam svedok tvoga dijametralno suprotnog izdanja, kada si samo običan farisej, pozer, prodavac magle, poltron i potrčko jednom čoveku sumnjivih ljudskih i moralnih kvaliteta. U mojim očima si totalno potonuo, i postao nebitan. Opet mat, u tri lepe... al' šta da se radi, svako je krojač svoje sreće. Doduše, za tebe i Vukovića "nema zime", imate armiju onih koje plaćate da vas vole i podržavaju u vašim (ne)delima. A voleće vas, do zadnjeg dinara, kao što uostalom i Vošu vole... znaš ti već dobro, kako to ide kod vas, takojakvih: "Koliko para, toliko muzike".
Stidite se, svi skupa! :oops:

Image

Post Posted: April 5th, 2017, 9:56 pm 

Evo malo hrane za napaćene forumaše.
http://www.blic.rs/vesti/hronika/eksklu ... on/cvl07nf

Post Posted: April 5th, 2017, 10:29 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

A kad je to kod nas bila revizorska kuća. Mislim kao nestalo oko milion eura a dug koliki je to se nezna. Tekst nešto tvrdi ovaj dole demantuje i tu se kanda sve i završava.

Post Posted: April 6th, 2017, 9:36 am 

slanobarac wrote:
Evo malo hrane za napaćene forumaše.
http://www.blic.rs/vesti/hronika/eksklu ... on/cvl07nf

Ko još BLIC smatra za ozbiljnu novinu? A, pravo da ti kažem, ni potpisnicu ovog članka ne doživljavam ozbiljno. Uz svo dužno poštovanje, ubeđen sam da se radi o naručenom članku, što naravno nimalo ne amnestira gore pomenutog ex predŠjednika, kome od svog nakita najlepše pristaju bukagije i lisice.
Ma koliki da sam :navodnici: napaćeni forumaš :nazdravlje: , nikad ne tumaram po kojekakvoj žutoj štampi i tabloidima, kako bih pročitavši saznao, šta ja to ustvari mislim, o nečem ili nekome. Donoseći sud o bilo čemu, uglavnom se baziram na zdrav razum i vlastitu savest.
Pravo da kažem, inkrimisani članak me neodoljivo asocira na onaj monolog, iz jedne bajke(davno sam bio mali, pa ne mogu da se setim koje):"Ogledalce, ogledalce moje, najlepši na svetu ko je?" Istini za volju, u ovoj njenoj (ne)fudbalskoj bajci bi se divanilo o NAJBOLJIM i NAJSLANINARSKIJIM Upravama, i širokom spektru njihovih kriminalnih delatnosti, počev od 2000. godine pa do dana današnjeg. Što opet nedvosmisleno potseća, na svojevrsni sistem koncentričnih krugova.
I na kraju bih zbog ozbiljnosti teme, citirao jenog, po mom skromnom mišljenju, kud i kamo ozbiljnijeg čoveka, mislioca i pisca, od autorke naručenih tekstova iz gore pominjanog tabloida.
"Koja je sličnost izmedju nas i Turaka? I Turcima su Turci krivi za sve!" - Ljuba Moljac. :respect:

Uprava napolje!

Page 28 of 29 [ 290 posts ] Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina