Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 29 of 29 [ 290 posts ] Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Author Message
 Post subject: Re: Dragi predsedniče...
 Post Posted: April 6th, 2017, 12:29 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

nomad wrote:
Ko još BLIC smatra za ozbiljnu novinu? A, pravo da ti kažem, ni potpisnicu ovog članka ne doživljavam ozbiljno. Uz svo dužno poštovanje, ubeđen sam da se radi o naručenom članku, što naravno nimalo ne amnestira gore pomenutog ex predŠjednika, kome od svog nakita najlepše pristaju bukagije i lisice.
Ma koliki da sam :navodnici: napaćeni forumaš :nazdravlje: , nikad ne tumaram po kojekakvoj žutoj štampi i tabloidima, kako bih pročitavši saznao, šta ja to ustvari mislim, o nečem ili nekome. Donoseći sud o bilo čemu, uglavnom se baziram na zdrav razum i vlastitu savest.
Pravo da kažem, inkrimisani članak me neodoljivo asocira na onaj monolog, iz jedne bajke(davno sam bio mali, pa ne mogu da se setim koje):"Ogledalce, ogledalce moje, najlepši na svetu ko je?" Istini za volju, u ovoj njenoj (ne)fudbalskoj bajci bi se divanilo o NAJBOLJIM i NAJSLANINARSKIJIM Upravama, i širokom spektru njihovih kriminalnih delatnosti, počev od 2000. godine pa do dana današnjeg. Što opet nedvosmisleno potseća, na svojevrsni sistem koncentričnih krugova.
I na kraju bih zbog ozbiljnosti teme, citirao jenog, po mom skromnom mišljenju, kud i kamo ozbiljnijeg čoveka, mislioca i pisca, od autorke naručenih tekstova iz gore pominjanog tabloida.
"Koja je sličnost izmedju nas i Turaka? I Turcima su Turci krivi za sve!" - Ljuba Moljac. :respect:

Uprava napolje!

Bolje ja sigurno ne bi napisao :masna:

Post Posted: May 12th, 2017, 12:21 am 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Ode nam ovaj topik nizbrdo. Moraćemo da otvorimo novi: "Dragi predsedniče Nadzornog odbora" :lol:

Post Posted: May 15th, 2017, 12:23 am 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:665170-NOVOSADjANI-OGORCENI-Faul-video-samo-Piper
Večernje novosti wrote:
POLEDICA EKSPERT ZA MARKETING
NA optužbe Mirka Poledice, da ga je Dušan Mijić, predsednik Vojvodine, zvao u subotu uveče posle utakmice i pretio mu, prvi operativac Novosađana je odgovorio da mu je žao što je civilizovan razgovor predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera pretvorio u sopstveni marketing.
- On je vrhunski ekspert za marketing - kaže Mijić. - Svaka mu čast, zaslužuje priznanje pošto je od najobičnijeg razgovora napravio situaciju u kojoj Srbija priča o njemu, kao da nema prečih stvari. Mogao bi da se zaposli u nekoj pi-ar agenciji, daće ogroman doprinos.

Za njega najobičniji razgovor - pretio mu je? Ili, za njega najobičniji razgovor - nije mu pretio? Spram društvanceta u klubu mi se javlja jedna opcija :whistling: Međutim, ovde ima toliko praznih reči, a odgovora nigde. I ko je sad ekspert za marketing? :roll:

Sve su funkcije pobrkali. Onaj što nadzire se ponaša kao baja svima, onaj što bi trebalo da bude baja se igra marketinga... Jel ona kuvarica ( Crveni ), što je otišla u penziju pre nekih 7-8 godina, i dalje radi na Veterniku?

Post Posted: June 9th, 2017, 10:10 am 

nomad wrote:
Moje lično doživljavanje, aktuelnih dogadjaja i odnosa, stvari i zbivanja u klubu...

Image

50+ godina navijačkog staža, koje su pojeli skakavci... dok ova dva mračna tipa i njihovi saučesnici, sede u rukovodstvu FK Vojvodine, ja jednostavno više ne mogu da se deklarišem kao navijač istog. Nemam više za koga da navijam.
UPRAVA NAPOLJE!

Post Posted: June 30th, 2017, 5:42 pm 

Liman 009, ovi ti pokupiše svu slavu. A kad bi ljudi samo znali šta sve činiš za "klub"... Daj ispovedi se malo. Biće ti lakše na duši.

Post Posted: July 1st, 2017, 12:17 am 

Između ostalih listova, poslednji cirkus u Voši su pokušali da opravdaju i ova dva:

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... jani-vladu
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... ne/w0gw1qw

Nemam više volje, a ni snage, za komentarisanje pomenutih subjekata i kreatura. Možda bih samo za kraj dodao citat našeg jedinog nobelovca Ive Andrića:

Quote:
Dođu tako ponekad vremena, kada pamet zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.

Image

UPRAVA NAPOLJE!

Post Posted: July 1st, 2017, 7:25 am 

Ne tako davno redakcije su u okviru šaljivog konteksta izveštavale o ovakvim događajima. Ima tu i starijih od mene, setiće se da li je to bilo samo vikendima, kada je sa dobrim razlogom bio bogat folkloraški program. Danas pak, uzjahaše i ne silaze s programa. Al' ovakvo izveštavanje su tražili navijači, pa... srećno im bilo :pozdrav:

Post Posted: July 1st, 2017, 9:30 pm 

Ne smatram da sam "popio" svu mudrost ovoga sveta, al' me je život naučio tome, da ma koliko dugo žmurio i odlagao trenutak da "pljunem isitini u oči", on me kad tad sustigne i prosto je neminovno da se suočim sa njime. Nemožemo doveka žmuriti, i probleme čistiti "pod tepih".

Post Posted: July 7th, 2017, 4:45 pm 

... nemam nameru da reklamiram više "ovu tvorevinu". Hvala Vam mnogo što ste mi pomogli da donesem jednu veliku i ni malo laku odluku u svom životu. Slobodno se slikajte i sa peharom, ovo sve što napraviste svi vi, za mene nije i ne može biti klub. On od sada živi samo u mom srcu. Srce, sećate se šta je to? ;)

:pozdrav:

Post Posted: October 24th, 2017, 10:31 pm 

... ima li nekog da već nije bio u Upravi? :presmesno:

Page 29 of 29 [ 290 posts ] Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina