Register    Login    Forum    Search    FAQ

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina

Page 402 of 402 [ 4016 posts ] Go to page Previous  1 ... 398, 399, 400, 401, 402

Author Message
 Post subject: Re: Razni novinski tekstovi, intervjui, televizija...
 Post Posted: August 28th, 2017, 7:45 am 

Dušan Mijić, viskolov glavni menadžer, specijalizovan za prodaju magle!

Pre par godina sam negde pročitao, da su Englezi daleko od Ostrva kupovali - kako tvrde trgovačke hronike - u flašama zapakovanu verodostojnu londonsku maglu. Pomagala im je u časovima nostalgije. Za razliku od Engleza, novosađani - navijači Voše nemaju potrebu da putuju jer im se magla prodaje kod kuće. U različitim pakovanjima, doduše. Naročito pred izbor novog klubskog rukovodstva, odnosno kad istina ispliva na videlo dana pa aktuelnoj vlasti istekne rok upotrebe. Takođe, za razliku od londonske magle, koja je postojano sive boje, u Srpskoj Atini je magla poglavito ružičasta.
Raspršivanjem magle u velikim količinama na jednoj strani se prekrivaju sva neispunjena obećanja i izneverena nadanja a na drugoj budućnost - premazana ružičastom glazurom - čini privlačnijom. Na taj način, postiže se isti efekat kao na iluzionističkim priredbama: sve je lepo ali ništa nije stvarno.

Image Image

Da utvrdimo gradivo... :oops:
nomad wrote:
Zvanični sajt nas obaveštava: http://www.fkvojvodina.rs/2017/02/vosa-se-vraca-kuci-2/

Quote:
NE ČEKAJUĆI GODOA

Dragoslave Vukoviću,

Divna je ova
Iznemoglost suvislog.

Hej, upakuj maglu u šarenu lažu!
Prodavaćemo je
Na pijaci sitnih duša,

Znaš, to su oni
Što su sebi od tapšanja
Izvalili rame.

Zar nije uzbudljiva Besmisao
Kad se skine gola i
Spremna legne
Pod
Sujetu?

Dragoslave Vukoviću,

Dosadilo je čekati Godoa.
Možemo mi i bez njega
Nadrimudrima
Skupo nuditi
Muda
Za bubrege.

U potpisu,
Slaninari

Post Posted: August 29th, 2017, 9:17 pm 
Cirkus titula (1), Cirkus Kup (1)

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... -me-teraju

Quote:
. Pa, ja dajem novac u klub, a oni me nazivaju lopovom

:smejanje:

Za ovo komentar ni ne treba

Quote:
Vojvodina je druga na tabeli

E ovako se prodaje magla. Ispali iz Evrope još u prvom kolu raspordali sve što valja doduše ostao golman. Menjao trenere kao donji veš ali bitno je da smo drugi.Pa da a to što smo izgubili sve do jednu malo jaču utakmicu nije ni bitno.

E sad ono što jeste važno je sledeće

Quote:
Zamrzavamo naše funkcije, a "skupštinari" neka odluče hoće li novo rukovodstvo, ili da aktuelna Uprava ostane i dalje u klubu - kaže Vuković.

Nisam ja baš siguran da su nezadovoljni ovi iz skupštine nego oni drugi naivni u to ubrajam i sebe što mislim da oni stavljaju klub na prvo mesto. Skupštinari se nešto ne oglašavaju. Da vidimo njihovu reakciju ali kontam da će biti u fazonu "mi tu ostavku ne prihvatamo".

Post Posted: August 29th, 2017, 10:40 pm 
A(d)min / Cirkus titula (1), Cirkus Kup (0)

Neeee! Ne idi. Skupština se sprema da te odluke poništi :smejanje: Već viđeno...

A i slažem se sa čovekom. Nije on problem. I oni pre njega su bili u istoj situaciji. Neki takve stalno dovode na čelo kluba, a te neke ne bira niko drugi do njih samih. Hm... kul je ta igra skupštinara :lol:

Post Posted: September 1st, 2017, 1:11 am 

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/fk- ... 31-08-2017

Ajde da ovo stavim prvo kontam da je ipak bitnije

Quote:
Вуковић је отишао, шта даље? На видику је нова Скупштина клуба, а њу треба да закаже њен председник Милан Давидов.

- Тачно је да сам изразио незадовољство стањем у клубу, а чиме сам незадовољан може да примети сваки обичан гледалац који дође на утакмицу Војводине, или посматра тренинге првог тима – каже Милан Давидов. –Скупштину планирам да закажем за среду (6. септембар), али тек након консултација са осталим скупштинарима, јер неки су на годишњим одморима и нису у Новом Саду - најавио је Давидов.

Skupština bira i posle su kao nezadvoljni. Neznam šta su očekivali, napravili lažnu funkciju čoveku predsednik nadzornog odbora a ispostavi se da je glavni operativac i finansijer što kaže u tekstu. Ko je predložio da se napravi taj takozvani odbor to je glavna tema. Sve u svemu skupština ponovo odlučuje da li će izabrati kako treba, ma sigurno ;) kada su isti pogrešili.

E sad malo o dotičnom.

Par citata

Quote:
Иамо сам визију како Војводина треба да изгледа, мислим да сам био на добром путу, али нисам имао подршку, већ опструкције.

Tu vuziju smo videli, menjaš trenere dok ne nađeš podobnog, omalovažavaš igrače i ako je isti bio bukvalno naš najbolji igrač. Nebulozna saopštenja neznaš koja je smešnija od koje mada ona poslednja za Mažića je vrh. Da li je čovek ikad rekao nešto o toj njegovoj famoznoj viziji osim kao da će tim činiti omladinci iz škole kluba a dobodi neke budi bog snama.

Quote:
Вратио сам преко три милиона евра дуга, исплатио плате играчима и минималце Радној заједници. Да, минималце, али из свог џепа, јер је клупски рачун константно у блокади, а блокаду држе и неки од чланова Скупштине.

Ono ja pa ja. Nego interesantno mi je to opet neka misterija koji su članovi daj te lepo sve crno na belo koje i koliko para isti traži. Što se to krije. Kakav si ti to član skupštine koji isti klub drži u blokadi nebuloze na kvadrat. Ovo želim da čujem od Davidova da se raščisti jer istina ili nije. Turanjem stvari pod tepih i menjanjem teme ništa se ne postiže.

Quote:
Сметам им јер сам хтео то да пресечем, да не дозволим да ко како стигне извлачи новац из клуба, зато су и организовали букаче да ме вређају и вичу “управа напоље” – каже Вуковић.

Opet ta misterija ko su ti bukači. Inače to izvlačenje iz kluba dotični najbolje zna sebe je tako lepo ugradio bole ga.

Quote:
Ако клуб настави да функционише као до сада, од њега нема ништа.

Kaže čovek koji je bio na čelu istog ali jedina stvar koju je rekao a da je 100% istinita. Inače od ovog kluba već odavno nema ništa bljeskovi u Evropi i onaj kup to postaje prošlost jer iz godine u godinu tim sve slabiji i slabiji igrački tako da i sami uspesi su podznakom pitanja jer tim sve žalosniji i žalosniji otuda i ovaj postao finasijer. Čovek koji je zahtevao 2 miliona od tog kluba postao glavni finasijer da li se bre ovde neko zeza.

Sve u svemu da podvučemo, da vidimo nove poteze skupštine, da li će krenuti na bolje mislim da je ovo najbolji odogovor :smejanje:

Post Posted: September 1st, 2017, 7:37 am 

Ako je vratio 3 miliona evra duga, a preuzeo ga sa svojom funkcijom predsednika Nadzornog odbora :lol: u gubitku od recimo 7 miliona (dajem odokativni primer, pošto više niko ne zna kolika je ta rupa), onda logičnim razmišljanjem i uz dosadašnja iskustva poznavanja matematike tih koji se frljaju sa ciframa, mogu da zaključim sledeće:
7+3=10 :pozdrav:

I dajte lepo imena i visine potraživanja članova Skupštine. Malo prljavog veša na ovo finansijsko bogatstvo tih što "ginu" za klub neće da škodi. A što ne škodi... može samo da koristi :lol:

Post Posted: September 30th, 2017, 6:08 am 

Pomoć prijatelja!
Skupštinari dobili nenadanu i nesebičnu pomoć, pri "farbanju" ljubitelja loptanja u Srpskoj Atini. Image

Quote:

Page 402 of 402 [ 4016 posts ] Go to page Previous  1 ... 398, 399, 400, 401, 402

Board index » VOJVODINA » FK Vojvodina